úterý 4. srpna 2015

Šepity, šept... aneb i my už MÁME NAŠEPTÁVAČ

Hledáte baterii do mobilu, externí baterii, power bank či nabíječku? Také se Vám již někdy stalo, že jste hledání vzdali, protože jste nenalezli, co jste hledali nebo doba strávená hledáním již byla neúnosná? Ano? Pak věříme, že si oblíbíte novou funkci na našem e-shopu! 

Včera, tedy v pondělí 3. 8. 2015 jsme spustili pro naše příznivce a současné i budoucí návštěvníky našeho specializovaného e-shopu www.powerguy.cz novou funkci. Jedná se o funkci AUTOMATICKÉHO NAŠEPTÁVAČE HLEDÁNÍ, který již při psaní hledaného slova, či řetězce slov, ukáže uživateli výsledky relevantní k jeho dotazu.

Našeptávač PowerGuy.cz pro dotaz "baterie"

Na funkci našeptávače můžete být zvyklý například z internetových vyhledávačů, jako Google nebo Seznam. Našeptávač na našem e-shopu funguje stejným způsobem. Již nemusíte trávit několik minut procházením několika stránek nalezených produktů, abyste našli ten Vámi hledaný. Nic takového, naopak. Váš produkt můžete nalézt již po zadání jednoho slova či jeho části do vyhledávače a ušetřit si tak třeba i spousty kliknutí a úderů do klávesnice :)

Čím Vám ulehčí práci?


  1. našeptávač se aktivuje při zadání minimálně 3 znaků
  2. zobrazí nejvíce relevantní kategorie a produkty (5 a 5)
  3. zobrazí celkový počet nalezených kategorií/produktů
  4. zvýrazní hledané slovo v nalezeném výsledku
  5. do hledání se nezahrnují předložky ani spojky

Najděte co opravdu hledáte.

Váš PowerGuy.cz Tým


PS: stejnou funkcionalitou je vybaven i náš druhý obchod specializovaný na prémiové a designové power banky a univerzální USB nabíječky značky Romoss www.romoss.cz.


Žádné komentáře:

Okomentovat