pátek 19. září 2014

Baterie Samsung Galaxy S2 1769mAh v testu

Po necelém roce a půl mi začala klesat výdrž baterie u mého Samsungu Galaxy S2, který měl původní originální baterii. V rámci hledání jsem se zaměřil na značku SCUD, na kterou byly vesměs kladné reakce. Na PowerGuy.cz jsem našel zmíněnou baterii, i když pod jiným označením, a to jako "Baterie Samsung Galaxy S2 - tip Powerguy.cz (1430)".

Neprováděl jsem nějaká konkrétní měření, ale dříve, když jsem šel spát a vyndal telefon z nabíječky, mi telefon vydržel běžet tak zhruba 12 - 14 hodin. Na telefonu provedu denně maximálně 10minut hovoru (někdy ani to ne), pošlu více zpráv (SMS/Instant messaging), přečtu emaily a zpravodajství na internetu. Je neustále zaplá 3G síť a synchronizace pár věcí, jinak ještě používám automatickou regulaci jasu. Ve výsledku je to hodina používání. S výměnou baterky jsem schopný se dostat i ke 20 hodinám. A to je celkem zajímavý výsledek, takže vyšší kapacita o cca 100 mAh by odpovídala.

Co se týče samotného webu a obchodu, tak ten na mě graficky působí trochu spartánsky, nicméně důvěryhodně a je vidět, že lidé zde mají o tuto problematiku opravdu zájem. Osobně bych uvítal osobní převzetí zdarma někde v centru města.

Tomáš

1 komentář:

  1. And as always, don’t be afraid to use a great quantity of lubricant. It will make the expertise much more pleasurable, and will scale back the pain as a lot as possible. But no matter your expertise degree, you’ll be able to|be succesful of|have the power to} find the perfect fashion of anal beads in your wants proper here at Spencer’s. Incorporating a intercourse toy into your life often a|could be a} game-changer. There are so many dildos benefits of using intercourse toys to boost your personal intercourse life properly as|in addition to} a partner’s. It was created a long time|a very lengthy time} ago, as one of the first in the US.

    OdpovědětVymazat