úterý 7. ledna 2014

Power bank pro notebook

Není to tak dávno, co jsme do naší kotliny přinesli power bank. Ten jsme později povýšili na power bank s nekonečnou kapacitou. Hráli jsme si také s vodíkem i obyčejnou vodou. Byla to kouzelná doba, co myslíte? Problémy s prázdnou baterií tak nějak odešly do záhrobí. Alespoň pro ty, kteří měli to štěstí a objevili novinku v podobě externí baterie. Najednou jsme všichni mohli začít žít svobodný život bez nutnosti neustále vyhledávat zásuvku. Power bank zefektivnil náš pracovní život, prodloužil venkovní párty a někomu zachránil vybitá sluchátka.

Power bank pro notebook


Revoluční zdroj energie je kompatibilní s mnoha USB zařízeními od smartphonů až po fotoaparáty. Na trhu je však pořád velká skupina zařízení, kterou tímto způsobem nenabijete. Proto přicházíme s jednoduše geniální krabičkou s automatickým rozpoznáním proudu i napětí připojené elektroniky. Takový power bank pro notebook tak můžete použít i s tabletem a blikačkou na kolo, která potřebuje naopak extrémně slabý proud kvůli malé baterii. Patentovaný eUSB sofun 4 ukrývá kapacitu 10400mAh, kterou dodává Samsung. V praxi to je téměř 40Wh, které čekají na vybití. 

Další výhodou tohoto power banku pro notebooky může být tak trochu neomezená kapacita. Externí baterie totiž dokáže zároveň přijímat i odevzdávat energii. Do běžného micro USB tak můžete připojit běžný power bank a rázem mít klidně 80Wh! Už jsem to tak trochu nakousl. Tento power bank pro notebooky nahrazuje i běžný notebookový adaptér, neboť můžete z micro USB živit celý notebook. Promyšlené rozhraní otevírá celou řadu vychytaných možností.

Dobíjet nemusíte jen z PC nebo nabíječky od iPhonu. Připojit můžete například prachobyčejný solární panel, vodíkový generátor, USB dynamo či USB táborák! Kdy jindy jste nabíjeli tak ekologicky a vtipně váš notebook nebo tablet? Revoluční zdroj podpoříme již brzy sérií atraktivních videí. Buďte unlimited a zbavte se závislosti na elektrické síti!

Revoluce v praxi

Uvnitř power banku hřeje prvotřídní elektronika od americké legendy - Texas Instruments, a japonského Seika. To se projevilo na fantastických parametrech. Při nabíjení skoro 20V notebooku Apple se ztratilo jen něco málo přes 10% energie. Starší MacBook Pro mi vydržel dvě a půl hodiny a po připojení silného power banku jsem dosáhl na neskutečné čtyři a půl hodiny.

Žádné komentáře:

Okomentovat