úterý 7. ledna 2014

Power bank pro notebook

Není to tak dávno, co jsme do naší kotliny přinesli power bank. Ten jsme později povýšili na power bank s nekonečnou kapacitou. Hráli jsme si také s vodíkem i obyčejnou vodou. Byla to kouzelná doba, co myslíte? Problémy s prázdnou baterií tak nějak odešly do záhrobí. Alespoň pro ty, kteří měli to štěstí a objevili novinku v podobě externí baterie. Najednou jsme všichni mohli začít žít svobodný život bez nutnosti neustále vyhledávat zásuvku. Power bank zefektivnil náš pracovní život, prodloužil venkovní párty a někomu zachránil vybitá sluchátka.

Power bank pro notebook


Revoluční zdroj energie je kompatibilní s mnoha USB zařízeními od smartphonů až po fotoaparáty. Na trhu je však pořád velká skupina zařízení, kterou tímto způsobem nenabijete. Proto přicházíme s jednoduše geniální krabičkou s automatickým rozpoznáním proudu i napětí připojené elektroniky. Takový power bank pro notebook tak můžete použít i s tabletem a blikačkou na kolo, která potřebuje naopak extrémně slabý proud kvůli malé baterii. Patentovaný eUSB sofun 4 ukrývá kapacitu 10400mAh, kterou dodává Samsung. V praxi to je téměř 40Wh, které čekají na vybití. 

Další výhodou tohoto power banku pro notebooky může být tak trochu neomezená kapacita. Externí baterie totiž dokáže zároveň přijímat i odevzdávat energii. Do běžného micro USB tak můžete připojit běžný power bank a rázem mít klidně 80Wh! Už jsem to tak trochu nakousl. Tento power bank pro notebooky nahrazuje i běžný notebookový adaptér, neboť můžete z micro USB živit celý notebook. Promyšlené rozhraní otevírá celou řadu vychytaných možností.

Dobíjet nemusíte jen z PC nebo nabíječky od iPhonu. Připojit můžete například prachobyčejný solární panel, vodíkový generátor, USB dynamo či USB táborák! Kdy jindy jste nabíjeli tak ekologicky a vtipně váš notebook nebo tablet? Revoluční zdroj podpoříme již brzy sérií atraktivních videí. Buďte unlimited a zbavte se závislosti na elektrické síti!

Revoluce v praxi

Uvnitř power banku hřeje prvotřídní elektronika od americké legendy - Texas Instruments, a japonského Seika. To se projevilo na fantastických parametrech. Při nabíjení skoro 20V notebooku Apple se ztratilo jen něco málo přes 10% energie. Starší MacBook Pro mi vydržel dvě a půl hodiny a po připojení silného power banku jsem dosáhl na neskutečné čtyři a půl hodiny.

1 komentář:

  1. As such, your deposits and withdrawals shall be immediate and secured in opposition to fraudvia chargeback for credit cards and the 3DS system. A comparable regulatory panorama exists in South Korea, the place gambling is banned for locals, but permitted for tourists. Residents threat prosecution and even imprisonment if caught 카지노사이트 partaking within the behaviour within or outdoors the country. Cashback bonuses – a proportion of your deposit again when you’re on a shedding streak.

    OdpovědětVymazat