středa 31. července 2013

Baterie Samsung Galaxy S3 s vyšší kapacitou

Dost možná si už nějaký ten pátek říkáte, že cena TOP modelu Samsung zrovna moc neodpovídá výdrži, která je lidově řečeno mizerná. Aby také nebyla, když tento smartphone musí uživit obrovský displej s vysokým rozlišením, procesor o výkonu staršího notebooku a další náročný hardware. To vše s baterií o kapacitě průměrných 2100mAh. Výrobce dal na dnešní trend ultra tenkých přístrojů, a tak se pod zadní kryt větší baterie nevešla. Co ale dělat, když považujete hloubku za vedlejší?

"Baterie Samsung Galaxy S3 - ty s větším krytem"


Řešení se zdá být na první pohled možná až příliš jednoduché :) Na trhu vznikají poslední roky firmy, které se rozhodly těžit z lenosti velkých výrobců smartphonů a začaly vyrábět baterie obřích kapacit spolu s větším krytem. Řada majitelů tak nyní zná řešení, avšak které zakoupit, když je na trhu takový výběr?

Od toho jsme tu již tradičně my. Naskladnili jsme všechny možnosti i přes některé logistické překážky a výsledkem je přehledný graf.

Baterie Samsung Galaxy S3 - ty s větším krytem


Možná si vzpomínáte, že baterie Samsung Galaxy S3 již podstoupily náš náročný test před necelým rokem. Rok však utekl jako voda a na trhu se objevily další modely. Jak můžete vidět, udělali jsme dobře, protože se nám podařilo najít výrazně lepší baterie! Navíc tyto novinky obsahují už i NFC čip stejně jako originální baterie, takže tentokrát nemusíte dělat kompromisy. Měřící přístroj nám poskytl paradoxní data. Když nebudeme brát v potaz baterii Mugen, která je vždy dokonalá, zjistíme, že baterie jenž na sobě mají nejnižší kapacity, byly a jsou nejlepší. Opět se nám potvrzuje nepříjemný fakt, a sice že běžný zákazník je dnes na trhu ztracen.

Podívejme se ale ještě na graf. Co bychom měli ještě jako specialisté dodat? Pokud hledáte levnou baterii s vyšší kapacitou, můžeme Vám doporučit naši levnou klasiku - baterie Samsung Galaxy S3 (v testu pod souslovím "Bílá baterie". Jestliže chcete to nejlepší na trhu a neutrácet přitom tisíce za baterii, doporučujeme baterii CameronSino, která poskytuje reálnou kapacitu kolem 3,8Ah.

CameronSino přidá zdarma i užitečný bonus


Jako obvykle jsme nic nenechali náhodě a všechny baterie zaslali zákazníkovi, který se s Vámi nyní podělí o dojmy z praxe.

1. Vyzkoušel jste naši "no name", DEJI, CameronSino 4200mAh i Mugen externí baterii pro Samsung i9300. Seřaďte je prosím dle výdrže v praxi od té nejlepší. 

Mugen Power/CameronSino/DEJI/no name

2. Jakou baterii byste označil štítkem "Výhodná koupě", když vezmete v potaz ceny těchto baterií.

CameronSino

3. Které zadní kryty považujete za dobré? Byl naopak nějaký, který se Vám zdál vyloženě špatný?

Nejlepší byl kryt u baterie Mugen. Všechny kryty však plnily svůj účel dobře.

4. Chovala se nějaká baterie divně při nabíjení nebo vybíjení, případně v systému Android?

Nezaznamenal jsem žádný problém.

5. Když porovnáte výdrž originální baterie a té nejlepší, kolikrát déle jste mohl s telefonem pracovat? 

Při normálním provozu o 4 dny déle.

6. Závěrem jedna osobnější otázka. Proč jste zvolil baterii s tak obrovskou kapacitou?

Nebaví mě stále nabíjet telefon a mám jistotu, že mi neklekne, když jej budu potřebovat.

Užitečné odkazy Žádné komentáře:

Okomentovat