čtvrtek 30. května 2013

Baterie BL-4c v praxi - kterou značku vybrat?

Po nějaké době jsme opět vzaly baterie několika značek a porovnali jsme, která by neměla ujít naší pozornosti. Do testlabu byl dodán dlouhodobě nejprodávanější model od Nokie - baterie Nokia BL-4c. Výsledky testů sedmi baterií BL-4c si můžete prohlédnout v názorných grafech. Všechny podrobné testy jsou k dispozici v našich databázích.

Rozdíl mezi naměřenou a udávanou kapacitou baterie BL-4c

Testy v laboratorních podmínkách jsou samozřejmě často více či méně vzdálené realitě, takže si baterie převzala jedna zákaznice, které tímto ještě jednou děkujeme, a mohlo začít druhé kolo. V uživatelském testu byl použit mobil Nokia 6131. Každá baterie prošla třemi zaznamenávanými cykly, které pak byly zprůměrovány.

Z tohoto výstupu je patrné, že se přibližně potvrdil výsledek testu našeho. Vyskytly se však i dobné odchylky, na které jsme upozornili v minulém paragrafu. Baterie BL-4c v podání německého PolarCellu tak v praxi zaostává nad naměřenou kapacitou. Důvodem může být často použití levnější elektroniky. Na druhém konci naopak překvapila v prvním kole dosti slabá baterie od společnosti Hincence, která v reálném životě tolik neztrácí na baterie BL-4c v kategorii průměrných výsledků.

Testované baterie BL-4c

Dle posbíraných dat se právem stala baterie značky DEJI, která těsně porazila prodávanou baterii SCUD. V budoucnu tak budeme uvažovat o zařazení těchto baterií do nabídky. Nedělejme však předčasné závěry. Nyní testujeme baterie s větším krytem pro Samsung i9300, kam dodala svůj model mimo jiné i tato značka. Nechme se tedy překvapit dalšími výsledky. Závěrem by nám neměla ujít druhá polovina grafů, ze které plyne, že by člověk neměl při výběru věřit udávaným kapacitám, které nejsou ničím podložené. Na dně se ocitly kusy, které se dají sehnat za přibližně poloviční náklady. Opět se tedy ukazuje, že se nízká cena promítne do výsledné kvality.


1 komentář:

  1. Typically price 5% of the bet , however can sometimes be solely 4%. Make sure that 5% of your Banco bet's value may be paid utilizing casino chip denominations to keep away from paying more due to of} rounding. Refers to discarding the primary cards of a shoe – an action used to confound would-be cheats by disrupting the order of the cards. Conveniently, there are also sheets 로스트아크 at the desk so that you can} maintain track of your rating.

    OdpovědětVymazat